Programma

    Wij trainen elke zondag van 9.00 - 10.30 in Ede sportpark FC Jeugd

    Seizoen 2021/2022                                                        Uitslag

    3 oktober Voetbalschool XFT 14-1 uit                             4-3

    31 oktober SML 14-1 uit                                                  1-6

    21 november mini toernooi uit (25min wedstrijden)

    Voetbalschool XFT14-1                                                   0-2

    Prestige Football Academy 14-1                                     1-0

    Voetbalschool XFT 14-1                                                  1-2

    Prestige Footbal Academy 14-1                                       0-2

    13 december Go Ahead Eagles uit

    19 December oefenwedstrijd

    6 maart toernooi 

     

    Seizoen 2020/2021                                                         Uitslag

    8 juli AFC Quick 1980 13-1 18.00 thuis                              6-4

    19 augustus WSV 13-1 19.00 thuis                                     1-2

    23 augustus Woezik 13-1 9.30 uit                                      1-4

    25 augustus Feyenoord MO14-1 17.00 uit                          3-2

    26 augustus GVVV 13-1 19.00 thuis                                    4-1

    30 augustus SML 13-1 10.30 uit                                         1-5

    16 september Vitesse 12-1 17.45 Papendal uit                   3-3

     4 oktober PFA 13-1 10.30 thuis                                        5-4

    18 oktober VV Unicum 13-1 12.00 uit                               afgelast

    25 oktober WSV 13-1/ SML13-1/ Coerverschool 10.00 thuis afgelast

    6 januari Players of Tomorrow 13-1 18.00 uit                     afgelast

                                    

    Seizoen 2019/2020

    5 januari Wintercup Focus 07 13.00 uit

    12 januari oefenwedstrijd SML 12-1 11.00 uit                        1-0

    19 januari oefenwedstrijd VVHDS 12-1 11.00 uit                   0-7

    3 februari oefenwedstrijd de Graafschap JO12 18.00 uit     5-4

    16 februari oefenwedstrijd AFC Quick 1980 12-1 11.00 uit   2-9

    26 februari Feynoord Clinic Droomparken Otterlo

    11-12 april Leidsche Rijn Paas Cup

    31 mei John Jochems toernooi JO13 VV Trekvogels

    14 juni Jan Woortman toernooi JO13 BVC Bloemendaal